Securitas security Madrid

Securitas angajeaza Manager de Securitate

Securitas Romania angajeaza! Esti potrivit? Daca da, atunci trimite-ne C.V.-ul si noi te contactam!

Responsabilitati:

  •  Coordoneaza si supravegheaza permanent activitatea desfasurata de angajatii din subordinea directa/ indirecta si identifica solutiile optime pentru o mai buna colaborare cu beneficiarul;
  • Urmareste dezvoltarea solutiilor de securitate, prezinta oferte clientilor existenti si potentialilor noi parteneri;
  • Asigura realizarea vizitelor la beneficiari si verifica permanant posibilitatea de imbunatatire a relatiei de colaborare cu acestia;
  • Reprezinta societatea in raport cu  autoritatile si gesioneaza posibilele situatii de criza;
  • Gestioneaza bugetul alocat si se incadreaza in limitele acestuia;
  • Asigura integritatea bunurilor si persoanelor in conformitate cu legislatia si normele interne, cu scopul asigurarii celor mai bune conditii privind derularea relatiilor contractuale cu beneficiarul.

Cerinte:

  • Studii superioare - experienta profesionala pe un post similar de coordonare, de  minim 2-3 ani;
  • Limbi straine: Engleza – nivel de lucru // avansat;
  • Utilizator PC – nivel avansat;
  • Cunostinţe foarte bune despre activitatea de securitate (dispozitiv, plan de paza, consemn general si particular al postului, etc.);
  • Permis de conducere categoria B
  • Capacitatea de a gestiona situatii de criza/special;
  • Abilitati de comunicare/ atentie distributiva, stapanire de sine;
  • Aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare;
  • Capacitatea de a prelua si de a transmite mai departe informatii cu acuratete, clare si precise.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant – in functie de performanta;
  • Posibilitate de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic.

Securitas recunoaste si rasplateste performanta salariatilor!

Trimite-ne datele tale!