Securitas angajeaza Sef de Tura

Securitas Romania angajeaza! Esti potrivit? Daca da, atunci trimite-ne C.V.-ul si noi te contactam!

Image pour PME Securitas Belgium

SECURITAS ROMANIA, companie multinationala, lider mondial pe segmentul de servicii integrate de securitate, este in cautarea unui Sef de tura (cu domiciliul stabil in bucuresti/ zone limitrofe)

Responsabilitati

  • Coordonarea si supravegherea permanenta a agentilor de paza din subordine, pentru toate bunurile si valorile nominalizate in planul de paza
  • Asigurarii integritatii bunurilor si persoanelor in conformitate cu legislatia si normele interne aplicabile
  • Asigurarea celor mai bune conditii privind derularea relatiilor contractuale cu beneficiarul si autoritatile

Cerinte

  • Studii medii / superioare - experienta profesionala pe un post similar de minimum 1 an;
  • Limbi straine:  Engleza – nivel mediu/ avansat; Portugheza – constituie avantaj; Spaniola – constituie avantaj
  • Utilizator PC – avansat
  • Persone cu si fara calificare/ sau in curs / cu Atestat pentru exercitarea ocupatiei de Agent de Securitate
  • Cunostinte despre activitatea de securitate (dispozitiv, plan de paza, consemn general si particular al postului etc)
  • Abilitati de comunicare/ atentie distributiva, stapanire de sine
  • Prezenta fizica placuta, amabila, orientata catre client
  • Capacitatea de a gestiona situatii de criza/special
  • Spirit de observatie, memorie vizuala si auditiva bine dezvoltate
  • Aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare
  • Capacitatea de a prelua si de a transmite mai departe informatii cu acuratete, clare si precise
  • Capacitatea de a gasi solutii si de a rezolva probleme
  • Punctualitate, rigurozitate si profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu.

Beneficii:

  • Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Program de lucru – 8 ore / zi
  • Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative

Securitas Romania recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Pentru informatii suplimentare:

Mobil: 0743.162.003

E-mail: recrutare@securitas.com.ro

Entreprises et autorites Securitas Belgium

Aplica aici pentru locul dorit

An error has occurred while getting captcha image