Securitas angajeaza Sef de Tura

Securitas Romania angajeaza! Esti potrivit? Daca da, atunci trimite-ne C.V.-ul si noi te contactam!

SECURITAS ROMANIA, companie multinationala, lider mondial pe segmentul de servicii integrate de securitate, este in cautarea unui Sef de tura (cu domiciliul stabil in bucuresti/ zone limitrofe)

Responsabilitati

  • Coordonarea si supravegherea permanenta a agentilor de paza din subordine, pentru toate bunurile si valorile nominalizate in planul de paza
  • Asigurarii integritatii bunurilor si persoanelor in conformitate cu legislatia si normele interne aplicabile
  • Asigurarea celor mai bune conditii privind derularea relatiilor contractuale cu beneficiarul si autoritatile

Cerinte

  • Studii medii / superioare - experienta profesionala pe un post similar de minimum 1 an;
  • Limbi straine:  Engleza – nivel mediu/ avansat; Portugheza – constituie avantaj; Spaniola – constituie avantaj
  • Utilizator PC – avansat
  • Persone cu si fara calificare/ sau in curs / cu Atestat pentru exercitarea ocupatiei de Agent de Securitate
  • Cunostinte despre activitatea de securitate (dispozitiv, plan de paza, consemn general si particular al postului etc)
  • Abilitati de comunicare/ atentie distributiva, stapanire de sine
  • Prezenta fizica placuta, amabila, orientata catre client
  • Capacitatea de a gestiona situatii de criza/special
  • Spirit de observatie, memorie vizuala si auditiva bine dezvoltate
  • Aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare
  • Capacitatea de a prelua si de a transmite mai departe informatii cu acuratete, clare si precise
  • Capacitatea de a gasi solutii si de a rezolva probleme
  • Punctualitate, rigurozitate si profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu.

Beneficii:

  • Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Program de lucru – 8 ore / zi
  • Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative

Securitas Romania recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Pentru informatii suplimentare:

Mobil: 0743.162.003

E-mail: recrutare@securitas.com.ro

Entreprises et autorites Securitas Belgium

Aplica aici pentru locul dorit

An error has occurred while getting captcha image