Securitas angajeaza Agent de Securitate

Securitas Romania angajeaza! Esti potrivit? Daca da, atunci trimite-ne C.V.-ul si noi te contactam!

SECURITAS ROMANIA, COMPANIE MULTINATIONALA, LIDER MONDIAL PE SEGMENTUL DE SERVICII INTEGRATE DE SECURITATE, ESTE IN CAUTAREA de agenti de securitate. (asiguram transport din urziceni spre bucuresti - pe linia movilita)

Responsabilități:

  • Asigura integritatea bunurilor beneficiarului;
  • Patruleaza/ verifica/ inregistreaza/ raporteaza cate superiorul direct;
  • Asigurã activitatea de raportare asupra evenimentelor;
  • Propune soluții de îmbunãtãțire a serviciilor asigurate de cãtre Companie;
  • Întocmește și/sau actualizeazã rapoarte de activitate.

Cerințe:

  • Studii medii - liceul;
  • Limba engleza - nivel mediu;
  • Utilizator PC – nivel mediu / avansat;
  • Disponibilitatea de a lucra in ture.

Beneficii:

  • Mediu de lucru tânãr și dinamic;
  • Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
  • Program de lucru flexibil;
  • Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative;
  • Garantam plata sporurilor ( 100% pentru zilele de sarbatoare; 75% ore suplimentare; 25% ore de noapte; spor de weekend).

Informatii suplimentare:

Mobil: 0743.162.003

E-mail: recrutare@securitas.com.ro

Entreprises et autorites Securitas Belgium

Aplica aici pentru locul dorit

An error has occurred while getting captcha image