Securitas angajeaza Manager de Securitate

Securitas Romania angajeaza! Esti potrivit? Daca da, atunci trimite-ne C.V.-ul si noi te contactam!

MANAGER DE SECURITATE - post disponibil in IASI

Responsabilitati:

  • Coordoneaza si supravegheaza permanent activitatea desfasurata de angajatii din subordinea directa/ indirecta si identifica solutiile optime pentru imbunatirea activitatii
  • Cunoaste piata si identifica potentiali noi clienti.
  • Realizeaza analize ale vulnerabilitatilor clientilor si propune clientilor solutii de eliminare a acestora.
  • Realizeaza analize financiare ale branch-ului urmarind mentinerea profitabilitatii si optimizarea costurilor.
  • Urmareste emiterea facturilor catre clienti si respectarea termenelor de plata.
  • Urmareste dezvoltarea solutiilor de securitate, prezinta oferte clientilor existenti si potentialilor noi parteneri;
  • Mentine relatia cu clientii si pune accent pe excelenta in servicii
  • Reprezinta societatea in raport cu  autoritatile si gesioneaza posibilele situatii de criza;
  • Identifica nevoiele de pregatire ale angajatilor din subordine si asigura pregatirea necesara.

Cerinte:

  • Studii superioare - experienta profesionala pe o pozitie de management,  de  minim 2-3 ani;
  • Cunoștințe de management organizațional, financiar, vânzări
  • Limbi straine: Engleza – nivel de lucru // avansat;
  • Utilizator PC – nivel avansat;
  • Cunostinţe foarte bune despre activitatea de securitate (dispozitiv, plan de paza, consemn general si particular al postului, etc.);
  • Permis de conducere categoria B
  • Capacitatea de a gestiona situatii de criza/special;
  • Abilitati de comunicare/ atentie distributiva, stapanire de sine;
  • Aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare;
  • Capacitatea de a prelua si de a transmite mai departe informatii cu acuratete, clare si precise.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant si bonusuri de performanta
  • Dezvoltare profesionala, posibilitate urmare cursuri perfectionare;
  • Posibilitate de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
  • laptop, autoturism de serviciu.

Date de contact

recrutare@securitas.com.ro
Telefon: 0743 162 003 sau 021 232 11 35