Securitas security guard Amsterdam

Securitas angajeaza Referent Resurse Umane

Securitas Romania angajeaza! Esti potrivit? Daca da, atunci trimite-ne C.V.-ul si noi te contactam!

Principalele responsabilitati:

- administrarea dosarelor de personal - intocmirea documentelor//angajare// incetare
- inregistrarea in aplicatie a datelor noilor angajati si a tuturor modificarilor survenite ulterior
- scanarea documentelor;
- arhivarea fizica si electronica a documentelor;
- verificarea si completarea ulterioara a dosarelor de personal;
- intocmirea adeverintelor / altor documente;
- indeplinirea altor activitati administrative specificate in fisa postului;

Cerinte:

- studii medii/ superioare
- disponibilitate pentru program full-time  (L-V ; 8:30- 17:00) si
- cunostintele de limba engleza constituie avantaj
- cunostinte operare PC (Excel, Word, PowerPoint) – nivel mediu spre avansat;

 Aptitudini si competente personale

- atentie , ascultare activa si sumarizare ;
- indemanare si concentrare ;
- punctualitate si initiative ;
- capacitatea de a invata ;
- dispus/a intotdeauna sa-si imbogateasca bagajul de cunostinte ;

Beneficii:

- posibilitati de avansare si dezvoltarea unei cariere in domeniul “RESURSE UMANE” ;
- mediu de lucru tanar si dinamic ;
- pachet salarial motivant.

Trimite-ne datele tale!