Tehnician Sisteme de Securitate

Securitas Romania ofera solutii integrate de securitate de inalta calitate. Afla mai multe despre postul nostru disponibil de Tehnician Sisteme de Securitate!

CANDIDATULUI IDEAL:
Studii de profil tehnic - finalizate;
Experienta in domeniul instalarii sistemelor de securitate - obligatoriu;
Curs de tehnician sisteme de securitate - obligatoriu;
Training-uri sustinute de furnizori/producatori de echipamente;
Foarte buna cunoastere a pietei locale/regionale;
Persoana competenta, responsabila, obisnuita sa lucreze cu deadline-uri stricte, cu spirit de echipa;
Aptitudini de organizare, planificare, coordonare, conducere si negociere;
Aptitudini foarte bune de relationare si comunicare;
Disponibil pentru deplasari;
Bune cunostinte de utilizare PC;
Permis de conducere categoria B - fara antecedente.

RESPONSABILITATI:
Organizeaza vizite/deplasari in teren;
Realizeaza evaluarile necesare intocmirii propunerilor tehnice pentru diverse sisteme de curenti slabi;
Executa evaluari tehnice de securitate;
Executa activitati de service, mentenanta si instalare;
Completeaza rapoarte/ documente specifice de activitate.

Aplica acum